Styl skandynawski w Twojej łazience

0
341

Wnętrze naszego domu odzwierciedla nasze preferencje dotyczące stylu, kolorów i dodatków dlatego tak dużą uwagę przywiązujemy do tego, aby w najdrobniejszych szczegółach wszystko do siebie idealnie pasowało. Nie zapominajmy więc o odpowiednich grzejnikach, które zapewniają nie tylko przyjemnie otaczające nas ciepło, ale będą również integralną częścią wnętrza. Nasze porady dotyczące wnętrz? Prosty, a zarazem elegancki styl skandynawski, który sprawdzi się we wnętrzach lubiących minimalizm jak również łazienkach klasycznych. A jeśli zestawić połączenie prostego stylu skandynawskiego z czarnymi dodatkami może okazać się, że mamy pięknie i nowoczesne, a zarazem luksusowe wnętrze.

Styl skandynawski słynie z prostoty

Styl skandynawski słynie z prostoty, harmonii i elegancji. Jednak prosty nie zawsze musi oznaczać nudny. Pastelowe kolory, srebrne dodatki przy szarym kolorze ścian lub złote, gdy w łazience dominują dekoracyjne elementy drewna. Takie połączenia nadają wnętrzu ciekawy i dobrze zrównoważony akcent, więc taka łazienka z pewnością nie będzie nudna.

Łazienki w stylu skandynawskim

Łazienki w stylu skandynawskim są inspiracją od wielu lat, dlatego można pokusić się o stwierdzenie, że jest to ponadczasowy styl. Urządzając skandynawską łazienkę, nie zapomnijmy o odpowiednich grzejnikach, a najlepszym wyborem są łazienkowe grzejniki dekoracyjne. Postaw taki grzejnik, który będzie pasował do kolorów i dodatków w łazience oraz pięknie prezentował się przez długie lata. Oczywiście nie zapominajmy o istotnych kwestiach technicznych, czyli dobraniu mocy grzewczej grzejnika do wielkości łazienki oraz montażu grzejnika w odpowiednim miejscu. Takie działania zagwarantują, że z łazienki nie będzie uciekać ciepło, tylko równomiernie się po niej rozchodzić.

Styl skandynawski lubi jasne kolory

Styl skandynawski lubi jasne kolory w szczególności biel. Jednak czerń we wnętrzu kojarzy się z luksusem. Jeśli lubisz odważne i nowoczesne połączenia, możesz wybrać grzejnik w minimalistycznej formie i ciemnym kolorze np. grafitowym. Idealnym przykładem takiego zestawienia jest grzejnik dekoracyjny Boston B marki ENIX – polskiego producenta nowoczesnych grzejników. To dekoracyjny grzejnik łazienkowy, prosty w swojej formie, jednak bardzo elegancki, który dzięki szerokiej gamie dostępnych kolorów, sprawdzi się zarówno w jasnych i bardziej klasycznych łazienkach oraz w nowoczesnych, a nawet industrialnych z dodatkiem nieco ciemniejszych i zimniejszych kolorów. Bez względu na to, jakie kolory dominują w Twojej łazience, ten model grzejnika dekoracyjnego jest wyjątkowy i z pewnością zachwycająco zaprezentuje się w wielu łazienkach.