Adcleaning.pl – czyszczenie elewacji i usuwanie graffiti

0
667
Adcleaning.pl - czyszczenie elewacji i usuwanie graffiti

Profesjonalne czyszczenie elewacji i usuwanie graffiti – my wiemy, jak zrobić to dobrze
Firma ADCleaning powstała po to, aby pomóc Państwu zadbać o wizerunek nieruchomości.
Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia i profesjonalnego podejścia jesteśmy w stanie dobrać chemię oraz metodą czyszczenia do każdej powierzchni, oraz rodzaju zabrudzeń tak, aby osiągnąć, jak najlepszy efekt.

Niestety, ale elewacja traktowana jest przez wielu grafficiarzy jako doskonałe miejsce do ekspresji artystycznej. Ich twórczość najczęściej nie spotyka się z uznaniem właścicieli budynków i trudno się temu dziwić.
Firma ADCleaning, której pełna oferta została zaprezentowana na niniejszej stronie internetowej, świadczy profesjonalne usługi, jeśli chodzi o czyszczenie elewacji i usuwanie graffiti. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy dzięki umiejętnościom, doświadczeniu, a także specjalistycznym urządzeniom potrafią uporać się nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami.
Zapraszamy na naszą stronę firmową: http://www.adcleaning.pl/czyszczenie-elewacji.html
Zachęcamy do poznania szczegółowych warunków oferty oraz skorzystania z naszej darmowej wyceny!!!
Powierzając nam to zadanie oddajecie się w ręce zespołu fachowców, którzy podejmą się nawet najtrudniejszych zleceń, mamy umiejętności i wiedzę praktyczną, która pozwala nam wykonywać naszą pracę na najwyższym poziomie.
Cały czas doskonalimy metody naszej pracy śledząc panujące trendy. Napisz lub zadzwoń, aby nawiązać z nami współprace, przekonaj się jak możemy pomóc twojej nieruchomości zapraszając nas na darmową wycenę oraz prezentacje naszych możliwości.

Firma ADCleaning oferuje kompleksowe usługi w zakresie utrzymania czystości wszelkiego rodzaju powierzchni.

  • Profesjonalne malowanie elewacji,
  • Jeśliposzukujecie Państwo firmy, która profesjonalnie wykona usługę czyszczenia elewacji, to dobrze trafiliście.
  • Czyszczenie dachu to nasza specjalność, aby przywrócić pierwotny wygląd oraz zabezpieczyć się przed zabrudzeniami.
  • Usuwanie graffiti. Proces usuwania graffiti polega na naniesieniu na powstałe graffiti środka chemicznego AGSw celu rozmiękczenia farby, następnie rozpuszczone graffiti zmywamy gorącą wodą pod ciśnieniem dostosowanym do rodzaju czyszczonej powierzchni.
  • Czyszczenie hydrodynamiczne – czyszczenie piaskowca, cegły, kamienia, konstrukcji stalowych, hydropiaskowanie.
  • Czyścimy kostki brukowe oraz inne powierzchnie poziome takie jak: płyty chodnikowe, betony, płyty granitowe i inne.
  • Impregnujemy powierzchnie przeciw grzybiczne, oprysk taki zabija zarodniki glonów oraz chroni materiały przez wiele lat.
  • Zabezpieczanie anty-graffitipolega na naniesieniu preparatu AGS na zabezpieczaną powierzchnię, preparat tworzy warstwę ochronną i w 100% chroni zabezpieczoną powierzchnię, nie tylko przed graffiti, ale również przed wszelkiego rodzaju zabrudzeniami atmosferycznymi i komunikacyjnymi.
  • Usługi alpinistyczne. W miejscach trudno dostępnych wymagających dostępu linowego wykonujemy:

Oprócz utrzymania czystości zajmujemy się usuwaniem graffiti oraz zabezpieczeniem przeciw graffiti z wszelkiego rodzaju powierzchni, oraz zabezpieczamy je przed ponownym zniszczeniem. Przeprowadzamy renowację starych i zniszczonych elewacji i elementów inżynieryjnych z każdego rodzaju materiałów.

Zapraszamy do nas, pozdrawiamy zespół Adcleaning.pl