Baltic Finance Consulting Spółka z o.o. prowadzenie ksiąg rachunkowych, usługi kadrowo – płacowe

0
2286

Baltic Finance Consulting Spółka z o.o. powstała w 2010r. i specjalizuje się w prowadzeniu ksiąg rachunkowych oraz doradztwie podatkowym.
Misją Spółki jest oferowanie Klientom najlepszych możliwych rozwiązań w zakresie księgowym, finansowym i podatkowym.

  • Oszczędność czasu i pieniędzy
  • Najwyższą jakość i zaangażowanie specjalistów
  • Bezpieczeństwo oraz tajemnicę informacji
  • Doradztwo i pomoc

Firma Baltic Finance Consulting Sp. z o.o. składa się z doświadczonego zespołu księgowych i specjalistów. Nasi pracownicy, chcąc podwyższać jakość świadczonych usług, ciągle podnoszą swoje kwalifikacje m.in. poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju szkoleniach. Powierzenie nam swoich ksiąg pozwoli Państwu skoncentrować się na dynamicznym rozwoju swojej działalności oraz zapewni bezpieczne prowadzenie interesów.

Nasz zespół zadba, aby zlecenia były realizowane terminowo. Udzielone nam pełnomocnictwo pozwoli na reprezentowanie Państwa przed Urzędem Skarbowym, ZUS i innymi instytucjami, zaś wszelkie kontrole z w/w instytucji odbędą się u nas.

Ułatwimy Państwu podjęcie istotnych decyzji poprzez przeprowadzenie wnikliwej analizy sytuacji oraz potrzeb klienta w oparciu o stosowne przepisy.

Biuro rachunkowe Baltic Finance Consulting Sp. z o o jest objęte ochroną ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej za wykonywaną pracę. Zapewniamy także pełną dyskrecję i bezpieczeństwo posiadanych danych.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług BALTIC FINANCE CONSULTING Spółka z o. o. http://bafico.pl