Stylowe rolety rzymskie – elegancki sposób na okna

  0
  732

  Jesteśmy firmą zajmującą się doradztwem oraz sprzedażą produktów pod kątem aranżacji okien w pomieszczeniach mieszkalnych i biurach. W naszej ofercie znajdują się produkty, które mogą być wykorzystane w eleganckich mieszkaniach prywatnych oraz w nowoczesnych biurach.

  Nasza oferta nie ogranicza się tylko do sprzedaży gotowych produktów. Na Państwa życzenie nasi pracownic udzielą profesjonalnych porad, a także dokonają bezpłatnych pomiarów na terenie całej Warszawy, a na naszej stronie firmowej https://roletywarszawa.com.pl/ znajdziecie Państwo przykłady różnych aranżacji i poradniki użytkowania.
  Oferujemy:

  • żaluzje drewniane
  • zasłony
  • rolety w kasecie
  • rolety rzymskie
  • rolety dzień noc
  • plisy
  • karnisze
  • firany

  Nasza oferta skierowana jest do szerokiego grona klientów, którzy z pewnością znajdą dla siebie ciekawe wzory oraz całą gamę kolorów i tkanin.

  Systematycznie podążamy za obowiązującymi trendami, co pozwala na zaoferowanie Państwu najnowszych rozwiązań z zakresu funkcjonalnych zasłon na okna. Nasza wyspecjalizowana i pełna pasji kadra pracowników pomoże Państwu w aranżacji każdego, nawet najbardziej nietypowego okna. Nasze produkty są zawsze najwyższej jakości, co przekłada się na ich wieloletnią bezawaryjność w użytkowaniu.

  Zapraszamy Państwa do wizyty w naszym salonie w Warszawie lub do odwiedzenia naszej witryny internetowej.
  Naszą specjalnością są stylowe rolety rzymskie – elegancki sposób na okna
  Ciekawą alternatywą dla zwykłych rolet okiennych są rolety rzymskie. Wykonujemy je dla klientów na indywidualne zamówienie, zapewniając przy tym profesjonalny montaż i doradztwo. Gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie!
  Rolety rzymskie to stylowe zasłony okienne wykonane z nakładających się na siebie warstw materiału. Są one podnoszone i opuszczane z wykorzystaniem specjalnych mechanizmów sterowanych łańcuszkami. Rolety te nie tylko zdobią okna i mogą jednocześnie pełnić funkcję firanek, ale również są bardzo skuteczne – zapobiegają nadmiernemu nasłonecznieniu wnętrza, przyciemniają je, chronią przed wzrokiem osób postronnych.
  Ze względu na swój wygląd rolety rzymskie uznawane są także za jedne z najbardziej luksusowych dekoracji okiennych. Do ich produkcji wykorzystujemy estetyczne tkaniny, które wykańczane są ręcznie, co powoduje, że potrafią one zaspokoić gusta każdego wymagającego klienta. Dzięki nim można sprawić, że wnętrze prezentuje się bardzo szykownie i niebanalnie.
  Wszystkie rolety rzymskie wykonujemy dla klientów na indywidualny wymiar. W naszej kolekcji znajduje się także bogata gama materiałów przeznaczonych do wykończenia tych zasłon okiennych, dlatego też mogą Państwo dopasować je specjalnie do swojego pomysłu na aranżację wnętrza. Pomożemy również w ich doborze, aby pasowały bez zastrzeżeń.

  Zapraszamy do nas: https://roletywarszawa.com.pl/