Drzwi przeciwpożarowe

0
1057

W naszej ofercie znajdą Państwo drzwi przeciwpożarowe o odporności ogniowej EI 30, EI 60 i EI 120. Są to konstrukcje malowane proszkowo, które stosowane są nie tylko do wydzielania stref pożarowych, ale również do ocieplania wnętrz, izolacji akustycznej i ochrony przed rozprzestrzenianiem się dymu oraz innych szkodliwych substancji.

Oferowane produkty znajdują swoje zastosowanie w budynkach mieszkalnych, przemysłowych, biurowych i obiektach użyteczności publicznej. Posiadają aprobatę techniczną i wszelkie atesty umożliwiające ich użytkowanie w miejscach zagrożonych wybuchem pożaru. Prezentujemy drzwi przeciwpożarowe wykonane z ognioodpornej płyty wiórowej obłożonej płytą HDF lub ze stali. Zachęcamy do składania zamówień na określone modele. Z przyjemnością pomożemy Państwu w dokonaniu wyboru.

Jakie zabezpieczenia powinny mieć drzwi przeciwpożarowe?

Drzwi przeciwpożarowe w domach jednorodzinnych montuje się najczęściej między częścią mieszkalną domu a garażem przylegającym do jego bryły oraz w kotłowni. Jakimi parametrami powinny charakteryzować się dobre drzwi przeciwpożarowe?

Drzwi http://visomedia.pl/pozycjonowanie-warszawa/ przeciwpożarowe mogą mieć różną klasę, w zależności od tego, jak długo pozostają odporne na działanie ognia (informacja na ten temat znajduje się na tabliczce znamionowej, zlokalizowanej zwykle przy zawiasach skrzydła). Dla domów jednorodzinnych wystarczające będą drzwi klasy EI30 – będą one stawiały opór płomieniom przez 30 minut. Oprócz oznaczenia EI na tabliczce może się znaleźć także informacja o tym, przez jaki czas drzwi pozostają dymoszczelne (np. klasa S30 oznacza, że przez 30 minut drzwi nie będą przepuszczały dymu).

Budowa zapewniająca bezpieczeństwo

Więcej informacji na temat drzwi przeciwpożarowych znajdźcie Państwo na naszej firmowej stronie. http://www.alfa-system.info/drzwi-przeciwpozarowe/