Kuchnie na wymiar bielsko

0
787
kuchnie na wymiar bielsko
kuchnie na wymiar bielsko

Trendy w designie meblarskim zmieniają się już prawie tak szybko jak co dzienna moda.  Istnieją jednak style aranżacji wnętrz domów i mieszkań, które zawsze pozostają na czasie. Do niewątpliwych „evergreenów” należy styl klasyczny.
Bez względu na to czy meblujemy podmiejską posiadłość czy kilka metrów kwadratowych kawalerki w śródmieściu, styl klasyczny daje poczucie dobrze wykonanej pracy. Tak przytulnie urządzone wnętrze to rozwiązanie dla tych, którzy w domu szukają wytchnienia od zabieganej codzienności. Do kuchni, czyli centrum domowego życia, gdzie codziennie spotykają się domownicy, a niejednokrotnie również podejmujemy gości, pasuje nieprzesadzona elegancja stylu klasycznego.
Naszej codziennej pracy towarzyszy niezwykła pasja i kreatywność. Marka ZAAR to połączenie elegancji, trwałości i perfekcji.

Nasze motto to JAKOŚĆ, DOŚWIADCZENIE, PERFEKCJA.
Zapraszamy do obejrzenia naszych wykonanych projektów.

Nasze meble to gwarancja wysokiej jakości oraz oryginalny design. Dbając o stylowy wygląd wnętrz oddajemy naszym klientom szeroki wybór mebli:

  • Meble kuchenne projektowane na wymiar
  • Szafy, szafki, konsole, komody na wymiar
  • Stoły z litego drewna
  • Kuchnie na wymiar bielsko
  • Stoły z litego drewna z zastosowaniem żywicy

Mając do umeblowania dużą powierzchnię możemy pokusić się o ciemniejsze wykończenia mebli, nawet zaryzykować elegancką czerń i klasyczną biel. Trochę bardziej wymagająca w codziennej pielęgnacji, ale nadająca wnętrzu dodatkowego szyku. Mniejszą czy słabiej doświetloną kuchnię rozjaśnią szafki w jasnym beżu, różnych odcieniach kremowego czy zgaszonej bieli. Bez względu na kolor mebli, strzałem w dziesiątkę w przypadku stylu klasycznego jest dodanie do aranżacji faktury drewna. Pasować będzie zarówno położona na ścianie jak tradycyjna boazeria, ale również jako dekor laminowanych blatów.

Klasyczna zabudowa kuchenna oferowana przez współczesnych producentów, takich jak Zaar.pl stwarza wiele możliwości aranżacyjnych. Za ponadczasowymi meblami kryją się nowoczesne rozwiązania. Światło to podstawa w każdym wnętrzu. Producent stwarza w tej kwestii wiele możliwości. Oświetlenie blatów roboczych subtelnie ukryte jest w górnej zabudowie, umożliwiając wygodne przygotowanie posiłków o każdej porze dnia i nocy. Z kolei różnego rodzaju systemy cargo perfekcyjnie organizują produkty i akcesoria.
W stylu klasycznym możemy zdecydować się na dynamizujące kontrasty. Do jasnych mebli dodać odrobinę ciemniejsze blaty i dodatki. Albo pozostać przy bezpiecznych połączenia – ciepłe odcienie frontów zestawić z pastelowymi ścianami. Urządzając wnętrze klasyczne ważne jest, aby dążyć do jak największej harmonii. W katalogu port folio firmy Zaar możemy znaleźć szeroki wybór stylowych uchwytów Ale nie znaczy to, że nowoczesna bateria, najbardziej zaawansowany sprzęt AGD czy stalowy zlewozmywak nie znajdą swojego miejsca w naszej aranżacji, ale pamiętajmy o zachowaniu umiaru. Klasyka nie równa się zestawowi staromodnych upięszkaczy, które w rezultacie psują wystrój wnętrza.,
Rozwijając działalność i wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów wzbogaciliśmy nasze portfolio o nowoczesne i niebanalne panele oraz dekoracje ścienne wykonane z chrobotka i mchu ozdobnego. Taka stylizacja nada Twoim ścianom magii, pozwoli stworzyć unikatowy efekt.

Meble ZAAR to ręczna robota, każde zlecenie to indywidualny projekt, profesjonalne podejście oraz pełne wsparcie dla naszych klientów. Cenimy bezkompromisowe połączenie minimalizmu i jakości. Stwórz z nami niepowtarzalny efekt Twojego domu, pozwól nam zadbać o każdy szczegół, wejdź z nami w stylowy świat perfekcji i harmonii.

Nasze motto to JAKOŚĆ, DOŚWIADCZENIE, PERFEKCJA.
Zapraszamy do obejrzenia naszych wykonanych projektów, dobierzemy idealny projekt, doradzimy, rozbudzimy Twoją wyobraźnię a potem stworzymy projekt idealny.

Więcej informacji naszej stronie kompresor łopatkowy Zapraszamy.