Przedsiębiorstwo budowlane COVER

0
671

Cover to zespół ludzi, którzy już od 2005 roku z powodzeniem realizują najtrudniejsze zlecenia w zakresie szeroko pojętego budownictwa przemysłowego, energetyki wodnej, gospodarki ściekowej oraz ochrony i naprawy konstrukcji budowlanych.

Jako nieliczni specjalizujemy się w wąskiej dziedzinie iniekcji ciśnieniowych, wykorzystując najnowsze technologie i sprawdzone materiały na rynku.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, szukając najbardziej optymalnego rozwiązania. Priorytetem jest likwidacja problemu przy użyciu właściwej technologii i określonego budżetu. Na każdym etapie realizacji zlecenia służymy profesjonalnym doradztwem. Tworzymy jasne procedury i wywiązujemy się z terminów.

Korzystamy z najnowszych i sprawdzonych technologii, gwarantując rozwiązanie problemu. Dysponujemy odpowiednim zapleczem sprzętowym i finansowym.

Nasz zespół tworzą ludzie kompetentni, od lat pracujący w branży i stale podnoszący swoje kwalifikacje. Korzystamy wyłącznie z certyfikowanych i sprawdzonych produktów na rynku specjalistycznej chemii budowlanej.

Świadczymy usługi w zakresie:

  • naprawy i zabezpieczania budowli energetycznych
  • naprawy i uszczelniania obiektów hydrotechnicznych oraz mostowych
  • budowy obiektów przemysłowych
  • stabilizacji gruntu poprzez iniekcje gruntowe
  • powłok chemoodpornych
  • posadzek przemysłowych do wszystkich rodzajów obciążeń
  • napraw i uszczelnień metodą iniekcji
  • napraw izolacji, studni oraz kanałów metodami bezwykopowymi.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu: Przedsiębiorstwo budowlane COVER oraz do naszej strony firmowej: http://www.cover.net.pl

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSopockie Apartamenty
Następny artykułMake-up przez Make-App, czyli piękno w jednym miejscu
LublinBiz.pl, to Biznesowy Portal Informacyjny. Za pomocą naszego serwisu szybko i skutecznie wypromujesz swoją firmę, usługi, produkty lub opublikujesz komunikaty PR. Zacznij promować swój biznes już dziś. Więcej informacji na BizPress.pl